Vi ser att du använder en webbläsare som vi inte stöder. Webbplatsen kanske därför inte visas som den ska.
Vi stöder följande webbläsare:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

Canteen Bus Gobelins

Nr 716 av 13 487 Restauranger i Paris
Certificate of Excellence
Karta
Satellit
Kartan uppdateras inte. Zooma in om du vill se uppdaterad information.
Återställ zoomning
Uppdaterar karta ...
Hämta vägbeskrivning
52, Avenue des Gobelins | 52 avenue des Gobelins, 75013 Paris, Frankrike
+33 1 45 87 03 15
Webbplats
I dag
12:00 em - 3:00 em
7:00 em - 11:00 em
Stängt nu
Alla öppettider
Timmar:
sö - lö 12:00 em - 3:00 em
7:00 em - 11:00 em
Mer information
Lägg till bild Skriv ett omdöme

244 omdömen från TripAdvisors användare

Medlemsbetyg
Resenärstyp
Tid på året
Språk
  • Mer

Resenärer som tittade på Canteen Bus Gobelins tittade också på

 
Paris, Ile-de-France
Paris, Ile-de-France
 
Paris, Ile-de-France
Paris, Ile-de-France
 

Besökt Canteen Bus Gobelins? Berätta vad du tyckte!

Skriv ett omdöme Lägg till bilder

Är detta ditt TripAdvisor-objekt?

Äger eller förvaltar du den här verksamheten? Registrera dig som ägare utan kostnad för att svara på omdömen, uppdatera din profil och mycket mer.

Registrera dig som ägare av ditt objekt
Förbättra objektet

Information om restaurangen

Betygsöversikt
  • Mat
    4 av 5 stjärnor
    Service
    4,5 av 5 stjärnor
  • Standard
    4,5 av 5 stjärnor
    Atmosfär
    4 av 5 stjärnor
Genomsnittliga priser
13 US$ - 26 US$
Mat
Amerikanskt, Europeiskt, Franskt
Måltider
Lunch, Middag, Sent på kvällen
Service
Bokningar, Sittplatser, Servicepersonal, TV, Serverar alkohol, Öl och vin, Accepterar Mastercard, Accepterar Visa, Kostnadsfritt Wi-Fi, Avhämtning, Anpassat för rullstol
Lämpligt för
Budgetäta, Familjer med barn, Särskilda tillfällen, Lokal mat
Öppettider
söndag
12:00 em - 3:00 em
7:00 em - 11:00 em
måndag
12:00 em - 3:00 em
7:00 em - 11:00 em
tisdag
12:00 em - 3:00 em
7:00 em - 11:00 em
onsdag
12:00 em - 3:00 em
7:00 em - 11:00 em
torsdag
12:00 em - 3:00 em
7:00 em - 11:00 em
fredag
12:00 em - 3:00 em
7:00 em - 11:00 em
lördag
12:00 em - 3:00 em
7:00 em - 11:00 em
Plats och kontaktuppgifter
  • Adress: 52, Avenue des Gobelins | 52 avenue des Gobelins, 75013 Paris, Frankrike
  • Ort: Europa  >  Frankrike  >  Ile-de-France  >  Paris>  > Gobelins
  • Område: Gobelins
  • Telefon: +33 1 45 87 03 15

Frågor och svar

Frågor? Få svar från personal och tidigare gäster på Canteen Bus Gobelins.
Riktlinjer för publicering
Vanliga frågor:
  • Finns det glutenfria alternativ?
  • Finns det en klädkod?
  • Tillåts hundar på uteplatsen?