Vi ser att du använder en webbläsare som vi inte stöder. Webbplatsen kanske därför inte visas som den ska.
Vi stöder följande webbläsare:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.
Alla 2 506 restauranger i Bryssel

Les supers filles du tram

22 rue Lesbroussart | Brussels, Bryssel 1050, Belgien
(0)2 648 4660
Webbplats
Förbättra objektet
Boka bord online
Rankad som nr 453 av 2 506 Restaurang i Bryssel
Timmar:
11:00 fm - 5:00 em
må - fr 12:00 em - 3:00 em
6:00 em - 11:00 em
12:00 em - 11:00 em
Kök: Hamburgare
Middagsalternativ: Frukost/brunch, Bokningar, Leverans, Sent på kvällen
Restauranginformation
Middagsalternativ: Frukost/brunch, Bokningar, Leverans, Sent på kvällen
Skriv ett omdöme

112 omdömen från resenärer

Betyg från besökare
    34
    54
    10
    7
    7
Betygsöversikt
    Mat
    Service
    Standard
    Atmosfär
Datum | Betyg
  • Engelska först
  • Franska först
  • Italienska först
  • Nederländska först
  • Spanska först
  • Svenska först
  • Ospecificerat
  • Alla senaste på svenska
Svenska först

Resenärer som tittade på Les supers filles du tram tittade också på

 

Besökt Les supers filles du tram? Berätta vad du tyckte!

Skriv ett omdöme Lägg till bilder

Ytterligare information om

Adress: 22 rue Lesbroussart | Brussels, Bryssel 1050, Belgien
Telefon: (0)2 648 4660
Ort: Europa  >  Belgien  >  Bryssel
Öppettider:
söndag 11:00 fm - 5:00 em
måndag 12:00 em - 3:00 em  6:00 em - 11:00 em
tisdag 12:00 em - 3:00 em  6:00 em - 11:00 em
onsdag 12:00 em - 3:00 em  6:00 em - 11:00 em
torsdag 12:00 em - 3:00 em  6:00 em - 11:00 em
fredag 12:00 em - 3:00 em  6:00 em - 11:00 em
lördag 12:00 em - 11:00 em
Kök: Hamburgare

Ägare: Vad är din syn på saken?

Registrera dig kostnadsfritt nu – och få automatiska aviseringar om nya omdömen, svara på feedback från resenärer, lägg till bilder till ditt objekt och mycket mer.

Hantera ditt objekt i listan

Frågor och svar

Frågor? Få svar från personal och tidigare gäster på Les supers filles du tram.
Riktlinjer för publicering
Vanliga frågor:
  • Finns det glutenfria alternativ?
  • Finns det en klädkod?
  • Tillåts hundar på uteplatsen?