Vi ser att du använder en webbläsare som vi inte stöder. Webbplatsen kanske därför inte visas som den ska.
Vi stöder följande webbläsare:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

Les supers filles du tram

Nr566 av 2 687 Restaurang i Bryssel
Nr595 av 2 790 Matställen i Bryssel
Förbättra objektet
Karta
Satellit
Kartan uppdateras inte. Zooma in om du vill se uppdaterad information.
Återställ zoomning
Uppdaterar karta ...
Dina filter är fortfarande aktiva.
Det finns inga kartnålar i skärmområdet. Prova att flytta kartan eller ändra filtren.
Hämta vägbeskrivning
22 rue Lesbroussart | Brussels, Bryssel 1050, Belgien
(0)2 648 4660
Webbplats
I dag
12:00 em - 11:00 em
Öppna nu
Se alla tider
Timmar:
11:00 fm - 5:00 em
må - fr 12:00 em - 3:00 em
6:00 em - 11:00 em
12:00 em - 11:00 em
Middagsalternativ: Lunch, Frukost, Middag, Leverans, Bokningar

Höjdpunkter från recensenter på TripAdvisor

Läsa alla omdömen om 155
Betyg från besökare
  • 45
    Utmärkt
  • 75
    Mycket bra
  • 15
    Medelmåttigt
  • 9
    Dåligt
  • 11
    Hemskt
Betygsöversikt
  • Mat
    4 av 5 stjärnor
    Service
    3,5 av 5 stjärnor
  • Standard
    3,5 av 5 stjärnor
    Atmosfär
    3,5 av 5 stjärnor
Senaste omdöme
Detta omdöme har maskinöversatts från engelska Vad är det här?
Det här omdömet har maskinöversatts till svenska för att du ska kunna läsa tips från så många resenärer som möjligt. Det kan därför hända att det inte återger originalet helt. Vi hoppas att det hjälper dig att planera din resa.
Visa maskinöversättningar

5 av 5 stjärnorOmdömet skrevs den juni 15 2015
Antonio33133
,
Milano, Italien
Lägg till bild Skriv ett omdöme

155 omdömen från TripAdvisors användare

Betygsätt och skriv ett omdöme
Rulla över och klicka om du vill sätta betyg
  Klicka för att sätta betyg
Datum | Betyg
  • Engelska först
  • Franska först
  • Italienska först
  • Nederländska först
  • Spanska först
  • Svenska först
  • Ospecificerat
  • Alla senaste på svenska
Svenska först

Resenärer som tittade på Les supers filles du tram tittade också på

 

Besökt Les supers filles du tram? Berätta vad du tyckte!

Skriv ett omdöme Lägg till bilder

Ytterligare information om Les supers filles du tram

Adress: 22 rue Lesbroussart | Brussels, Bryssel 1050, Belgien
Telefon: (0)2 648 4660
Ort: Europa  >  Belgien  >  Bryssel
Öppettider:
söndag 11:00 fm - 5:00 em
måndag 12:00 em - 3:00 em  6:00 em - 11:00 em
tisdag 12:00 em - 3:00 em  6:00 em - 11:00 em
onsdag 12:00 em - 3:00 em  6:00 em - 11:00 em
torsdag 12:00 em - 3:00 em  6:00 em - 11:00 em
fredag 12:00 em - 3:00 em  6:00 em - 11:00 em
lördag 12:00 em - 11:00 em

Ägare: Vad är din syn på saken?

Registrera dig kostnadsfritt nu – och få automatiska aviseringar om nya omdömen, svara på feedback från resenärer, lägg till bilder till ditt objekt och mycket mer.

Hantera ditt objekt i listan
Förbättra objektet

Information om restaurangen

Plats och kontaktuppgifter

  • Adress: 22 rue Lesbroussart | Brussels, Bryssel 1050, Belgien
  • Ort: Europa  >  Belgien  >  Bryssel
  • Telefon: (0)2 648 4660
Öppettider
söndag
11:00 fm - 5:00 em
måndag
12:00 em - 3:00 em
6:00 em - 11:00 em
tisdag
12:00 em - 3:00 em
6:00 em - 11:00 em
onsdag
12:00 em - 3:00 em
6:00 em - 11:00 em
torsdag
12:00 em - 3:00 em
6:00 em - 11:00 em
fredag
12:00 em - 3:00 em
6:00 em - 11:00 em
lördag
12:00 em - 11:00 em

Frågor och svar

Frågor? Få svar från personal och tidigare gäster på Les supers filles du tram.
Riktlinjer för publicering
Vanliga frågor:
  • Finns det glutenfria alternativ?
  • Finns det en klädkod?
  • Tillåts hundar på uteplatsen?