Vi ser att du använder en webbläsare som vi inte stöder. Webbplatsen kanske därför inte visas som den ska.
Vi stöder följande webbläsare:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

Les supers filles du tram

Nr605 av 2 710 Restaurang i Bryssel
Nr638 av 2 812 Matställen i Bryssel
Karta
Satellit
Kartan uppdateras inte. Zooma in om du vill se uppdaterad information.
Återställ zoomning
Uppdaterar karta ...
Hämta vägbeskrivning
22 rue Lesbroussart | Brussels, Bryssel 1050, Belgien
(0)2 648 4660
Webbplats
Förbättra objektet
I dag
12:00 em - 11:00 em
Stängt nu
Se alla tider
Timmar:
11:00 fm - 5:00 em
må - fr 12:00 em - 3:00 em
6:00 em - 11:00 em
12:00 em - 11:00 em
Middagsalternativ: Middag, Sent på kvällen, Frukost, Lunch, Leverans, Bokningar

Höjdpunkter från recensenter på TripAdvisor

Läsa alla omdömen om 159
Betyg från besökare
  • 46
    Utmärkt
  • 76
    Mycket bra
  • 15
    Medelmåttigt
  • 11
    Dåligt
  • 11
    Hemskt
Betygsöversikt
  • Mat
    4 av 5 stjärnor
    Service
    3,5 av 5 stjärnor
  • Standard
    3,5 av 5 stjärnor
    Atmosfär
    3,5 av 5 stjärnor
Senaste omdöme
Detta omdöme har maskinöversatts från engelska Vad är det här?
Det här omdömet har maskinöversatts till svenska för att du ska kunna läsa tips från så många resenärer som möjligt. Det kan därför hända att det inte återger originalet helt. Vi hoppas att det hjälper dig att planera din resa.
Visa maskinöversättningar

5 av 5 stjärnorOmdömet skrevs den augusti 25 2015
Michael S
Lägg till bild Skriv ett omdöme

159 omdömen från TripAdvisors användare

Betygsätt och skriv ett omdöme
Rulla över och klicka om du vill sätta betyg
  Klicka för att sätta betyg
Datum | Betyg
  • Engelska först
  • Franska först
  • Italienska först
  • Nederländska först
  • Spanska först
  • Svenska först
  • Ospecificerat
  • Alla senaste på svenska
Svenska först

Resenärer som tittade på Les supers filles du tram tittade också på

 

Besökt Les supers filles du tram? Berätta vad du tyckte!

Skriv ett omdöme Lägg till bilder

Är detta ditt TripAdvisor-objekt?

Äger eller förvaltar du den här verksamheten? Registrera dig som ägare utan kostnad för att svara på omdömen, uppdatera din profil och mycket mer.

Registrera dig som ägare av ditt objekt
Förbättra objektet

Information om restaurangen

Plats och kontaktuppgifter

  • Adress: 22 rue Lesbroussart | Brussels, Bryssel 1050, Belgien
  • Ort: Europa  >  Belgien  >  Bryssel
  • Telefon: (0)2 648 4660
Öppettider
söndag
11:00 fm - 5:00 em
måndag
12:00 em - 3:00 em
6:00 em - 11:00 em
tisdag
12:00 em - 3:00 em
6:00 em - 11:00 em
onsdag
12:00 em - 3:00 em
6:00 em - 11:00 em
torsdag
12:00 em - 3:00 em
6:00 em - 11:00 em
fredag
12:00 em - 3:00 em
6:00 em - 11:00 em
lördag
12:00 em - 11:00 em

Frågor och svar

Frågor? Få svar från personal och tidigare gäster på Les supers filles du tram.
Riktlinjer för publicering
Vanliga frågor:
  • Finns det glutenfria alternativ?
  • Finns det en klädkod?
  • Tillåts hundar på uteplatsen?